Inzerce
Termín výběrového řízení na učitele u krajanů v Srbsku, Německu a Chorvatsku byl prodloužen do 10. 3. 2017.


Dům zahraniční spolupráce vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice UČITEL/UČITELKA U KRAJANŮ v Chorvatsku, Srbsku a Německu.


Ústav jazykové a odborné přípravy Univerzity Karlovy, Studijní středisko Praha - Albertov hledá lektorky/lektory češtiny pro cizince na dopolední i večerní kurzy. Podmínkou je vzdělání v oboru bohemistika a zkušenost s výukou cizinců.
 
CV spolu s motivačním dopisem zasílejte prosím na adresu albertov@ujop.cuni.cz do pondělí 9.1.2017.

Hledají se lektoři pro skupinovou výuku v Praze 3.


Základní škola v Praze 6 hledá urgentně učitele nebo učitelku českého jazyka pro cizinceČeská škola bez hranic v Londýně hledá spolupracovníky na výuku češtiny jako cizího jazyka. Leták s nabídkou a kontakty naleznete v tomto článku.
 


Pro výuku českého jako cizího jazyka na střední škole v ruském Čeljabinsku se hledá student vyššího ročníku, případně absolvent pedagogické fakulty. Výuka od září 2016 do června 2017.


We organise Intensive Czech Language Courses for students of all the levels in Prague and in Olomouc during the year, and prepare students for Czech Language Exams. Our website www.mozaika.eu offers free Czech Language Learning Resources.

 


ÚBS FF UK pořádá v centru Prahy semestrální a dvousemestrální intenzivní kurzy Česká studia a Letní školu slovanských studií. Nabízíme také přípravu ke studiu na českých vysokých školách a možnost studia bohemistiky v rámci bakalářského či magisterského studijního programu na FF UK v Praze.


A private tutor of Czech for foreigners, and an author of various free online materials. Visit www.ilearnczech.com.


Lessons of Czech language for all English and Russian speaking people. For students, groups, companies and individual students. Preparation for exams. High-educated experienced teacher (specialisaton Czech – Russian). Tel. 281910203, e-mail: zemkuv@seznam.cz.


Czech Language Classes

I am university-educated teacher with professional approach to my students. I have as well extensive experience with teaching Czech for foreigners and specialize in one to one classes or classes in small groups (all levels). Lessons might take place in your firm, your office or your home. I offer great time flexibility. In case you are interested, please contact me at: marketa.vahalikova@gmail.com.


Letní kurzy češtiny ve španělském Santiagu de Compostela od 11. do 22. července 2016 - registrujte se nyní!


Dům zahraničních služeb hledá vhodného kandidáta na pozici učitele pro krajany ve Svaté Heleně a v Gerniku v Rumunsku.


Charles University, Institute for Language and Preparatory Studies offers lessons in Czech for foreigners in courses of variable length and intensity, onsite and distant learning, group and individual. We also prepare for study at Czech universities and Czech Language Certificate Exams. More information at http://ujop.cuni.cz/index_en.html.
© AUČCJ 2004 - 2017 - všechna práva vyhrazena Gappa - tvorba webových stránek