Inzerce
ÚJOP UK vypisuje výběrové řízení na pozici LEKTORA/LEKTORKY ČEŠTINY JAKO CIZÍHO JAZYKA pro partnerské univerzity v Čínské lidové republice.


Masarykův ústav vyšších studií ČVUT v Praze hledá lektora nebo lektorku češtiny pro cizince na částečný pracovní úvazek od letního semestru 2018. 


Hledáme nové lektory češtiny pro cizince pro výuku v období leden 2018 - prosinec 2020, a to ve městech Havířov, Jaroměř a Předlice (Ústí nad Labem), kde se nachází Integrační azylová střediska České republiky.


Vzdělávací centrum hledá lektory češtiny pro cizince, budoucí vysokoškoláky. Skupinová výuka na Praze 3. V případě zámu prosím kontaktujte paní Kosovou: jaroslava.kosova@gmail.com, 702 015 449.


Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky GoStudy hledá lektora/ku češtiny pro cizince pro roční přípravný kurz ke studiu na vysokých školach v ČR.
Nabízíme odměnu 300 kč za vyučovací hodinu. Objem výuky: 25 vyučovacích hodin týdně (1 vyuč. hodina je 45 minut).
Požadujeme: VŠ vzdělání v oboru čeština/bohemistika, zkušenost s výukou slovanských mluvčích. Znalost ruštiny je výhodou. 
Nástup možný ihned. 
Jazyková škola se nachází v centru (Praha 1, Washingtonova 1567/25).
CV zasílejte prosím na adresu daria@gostudy.cz.

Hledám učitelku/učitele češtiny jako cizího jazyka. Jsem pokročilá a chci se zlepšit. Lekce nejlépe 3x týdně v Benátkách nad Jizerou nebo v okolí.

Sudaba Gasymova, 774 233 887, sudaba@email.cz 

Jazykové centrum Correct (http://www.jc-correct.com/) hledá zkušené lektory pro výuku češtiny pro cizince v Brně.

Nabízíme spolupráci na živnostenský list nebo na dohodu o provedení práce, ohodnocení odpovídající zkušenostem lektora s možností růstu v závislosti na počtu odučených hodin, délce spolupráce a kvalitě realizované výuky. Dále pak metodické semináře a workshopy, zajištěné výukové materiály, zázemí v centru Brna s přátelskou atmosférou, výhodné jazykové vzdělání.

Požadujeme ukončené vzdělání v oboru (ped. či filoz. fakulta), zkušenosti se skupinovou výuku Slovanů i „neSlovanů“, spolehlivost, organizovanost a pečlivost.

V případě zájmu o spolupráci postupujte dle instrukcí na této stránce: http://www.jc-correct.com/hledame-lektory.


Státní reálná škola ve Vohenstraußu (Bavorsko) hledá asistentku/asistenta pro výuku českého jazyka pro školní rok 2017/18 a evtl. 2018/19.


Ústav jazykové a odborné přípravy Univerzity Karlovy, Studijní středisko Praha - Albertov hledá lektorky/lektory češtiny pro cizince na dopolední i večerní kurzy. Podmínkou je vzdělání v oboru bohemistika a zkušenost s výukou cizinců.
 
CV spolu s motivačním dopisem zasílejte prosím na adresu albertov@ujop.cuni.cz.

We organise Intensive Czech Language Courses for students of all the levels in Prague and in Olomouc during the year, and prepare students for Czech Language Exams. Our website www.mozaika.eu offers free Czech Language Learning Resources.

 


ÚBS FF UK pořádá v centru Prahy semestrální a dvousemestrální intenzivní kurzy Česká studia a Letní školu slovanských studií. Nabízíme také přípravu ke studiu na českých vysokých školách a možnost studia bohemistiky v rámci bakalářského či magisterského studijního programu na FF UK v Praze.


A private tutor of Czech for foreigners, and an author of various free online materials. Visit www.ilearnczech.com.


Lessons of Czech language for all English and Russian speaking people. For students, groups, companies and individual students. Preparation for exams. High-educated experienced teacher (specialisaton Czech – Russian). Tel. 281910203, e-mail: zemkuv@seznam.cz.


Czech Language Classes

I am university-educated teacher with professional approach to my students. I have as well extensive experience with teaching Czech for foreigners and specialize in one to one classes or classes in small groups (all levels). Lessons might take place in your firm, your office or your home. I offer great time flexibility. In case you are interested, please contact me at: marketa.vahalikova@gmail.com.


Letní kurzy češtiny ve španělském Santiagu de Compostela od 11. do 22. července 2016 - registrujte se nyní!


Charles University, Institute for Language and Preparatory Studies offers lessons in Czech for foreigners in courses of variable length and intensity, onsite and distant learning, group and individual. We also prepare for study at Czech universities and Czech Language Certificate Exams. More information at http://ujop.cuni.cz/index_en.html.
© AUČCJ 2004 - 2018 - všechna práva vyhrazena Gappa - tvorba webových stránek