Hledáme učitele


Hledáte-li vyučující češtiny pro cizince, můžete publikovat inzerát v této sekci. Jste-li členy AUČCJ a máte zaplacený členský příspěvek, můžete své služby prezentovat zdarma. Pokud členy nejste, inzerce je zpoplatněna (100 Kč za měsíc). V případě zájmu se obraťte na info@auccj.cz.
ÚJOP UK vypisuje výběrové řízení na pozici LEKTORA/LEKTORKY ČEŠTINY JAKO CIZÍHO JAZYKA pro partnerské univerzity v Čínské lidové republice.


Masarykův ústav vyšších studií ČVUT v Praze hledá lektora nebo lektorku češtiny pro cizince na částečný pracovní úvazek od letního semestru 2018. 


Hledáme nové lektory češtiny pro cizince pro výuku v období leden 2018 - prosinec 2020, a to ve městech Havířov, Jaroměř a Předlice (Ústí nad Labem), kde se nachází Integrační azylová střediska České republiky.


Vzdělávací centrum hledá lektory češtiny pro cizince, budoucí vysokoškoláky. Skupinová výuka na Praze 3. V případě zámu prosím kontaktujte paní Kosovou: jaroslava.kosova@gmail.com, 702 015 449.


Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky GoStudy hledá lektora/ku češtiny pro cizince pro roční přípravný kurz ke studiu na vysokých školach v ČR.
Nabízíme odměnu 300 kč za vyučovací hodinu. Objem výuky: 25 vyučovacích hodin týdně (1 vyuč. hodina je 45 minut).
Požadujeme: VŠ vzdělání v oboru čeština/bohemistika, zkušenost s výukou slovanských mluvčích. Znalost ruštiny je výhodou. 
Nástup možný ihned. 
Jazyková škola se nachází v centru (Praha 1, Washingtonova 1567/25).
CV zasílejte prosím na adresu daria@gostudy.cz.

Hledám učitelku/učitele češtiny jako cizího jazyka. Jsem pokročilá a chci se zlepšit. Lekce nejlépe 3x týdně v Benátkách nad Jizerou nebo v okolí.

Sudaba Gasymova, 774 233 887, sudaba@email.cz 

Jazykové centrum Correct (http://www.jc-correct.com/) hledá zkušené lektory pro výuku češtiny pro cizince v Brně.

Nabízíme spolupráci na živnostenský list nebo na dohodu o provedení práce, ohodnocení odpovídající zkušenostem lektora s možností růstu v závislosti na počtu odučených hodin, délce spolupráce a kvalitě realizované výuky. Dále pak metodické semináře a workshopy, zajištěné výukové materiály, zázemí v centru Brna s přátelskou atmosférou, výhodné jazykové vzdělání.

Požadujeme ukončené vzdělání v oboru (ped. či filoz. fakulta), zkušenosti se skupinovou výuku Slovanů i „neSlovanů“, spolehlivost, organizovanost a pečlivost.

V případě zájmu o spolupráci postupujte dle instrukcí na této stránce: http://www.jc-correct.com/hledame-lektory.


Státní reálná škola ve Vohenstraußu (Bavorsko) hledá asistentku/asistenta pro výuku českého jazyka pro školní rok 2017/18 a evtl. 2018/19.


Ústav jazykové a odborné přípravy Univerzity Karlovy, Studijní středisko Praha - Albertov hledá lektorky/lektory češtiny pro cizince na dopolední i večerní kurzy. Podmínkou je vzdělání v oboru bohemistika a zkušenost s výukou cizinců.
 
CV spolu s motivačním dopisem zasílejte prosím na adresu albertov@ujop.cuni.cz.© AUČCJ 2004 - 2018 - všechna práva vyhrazena Gappa - tvorba webových stránek