Hledáme učitele


AUČCJ HLEDÁ LEKORY/KY >>> VÍCE INFORMACÍ NAJDETE ZDE.


Hledáte-li vyučující češtiny pro cizince, můžete publikovat inzerát v této sekci. Jste-li členy AUČCJ a máte zaplacený členský příspěvek, můžete své služby prezentovat zdarma. Pokud členy nejste, inzerce je zpoplatněna (100 Kč za měsíc). V případě zájmu se obraťte na info@auccj.cz.
Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky GoStudy hledá lektora/ku češtiny pro cizince pro roční přípravný kurz ke studiu na vysokých školách v ČR.

 

Ústav jazykové a odborné přípravy Univerzity Karlovy, studijní středisko Praha-Albertov hledá lektorky/lektory pro výuku češtiny pro cizince v těchto kurzech):
Letní škola Čeština a česká kultura (od 29.7. do 24. 8. 2018),
Intenzivní i neintenzivní kurzy češtiny pro cizince(od 10. 9. 2018 do 14.6. 2019).


ÚJOP UK Krystal (blízko stanice metra Nádraží Veleslavín) hledá lektory češtiny pro intenzivní kurz programu Erasmus (3.–21. 9. 2018).
Výuka 5 x 45 minut denně plus další program podle dohody. DPČ (282,- / 45 výuka a 100,- / 60 minut mimovýukové aktivity).

Jazyková škola Solaris Language School hledá lektory pro dva individiuální kurzy češtiny pro cizince ve firmě v pražských Jinocích.


Úřad vlády ČR, Odbor pro sociální začleňování, vypisuje v rámci realizace individuálního projektu "Inkluzivní a kvalitní vzdělávání v územích se sociálně vyloučenými lokalitami" výběrové řízení na pozici lektora na téma „Podpora žáků s OMJ“.


Regionální vzdělávací a informační středisko v Tachově hledá lektory pro spolupráci na tvorbě a výuce akreditovaných seminářů pro učitele základních škol na téma Čeština jako cizí jazyk.


ÚJOP UK, studijní středisko Praha-Albertov hledá nového lektora nebo lektorku češtiny jako cizího jazyka.


ÚJOP UK vypisuje výběrové řízení na pozici LEKTORA/LEKTORKY ČEŠTINY JAKO CIZÍHO JAZYKA pro partnerské univerzity v Čínské lidové republice.
© AUČCJ 2004 - 2018 - všechna práva vyhrazena Gappa - tvorba webových stránek