Hledáme učitele


AUČCJ HLEDÁ LEKORY/KY >>> VÍCE INFORMACÍ NAJDETE ZDE.


Hledáte-li vyučující češtiny pro cizince, můžete publikovat inzerát v této sekci. Jste-li členy AUČCJ a máte zaplacený členský příspěvek, můžete své služby prezentovat zdarma. Pokud členy nejste, inzerce je zpoplatněna (100 Kč za měsíc). V případě zájmu se obraťte na info@auccj.cz.
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR (MŠMT ČR) vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa lektorky/lektora českého jazyka a literatury ve vzdělávacích institucích v Polsku a Rumunsku.


Jazyková škola GoStudy v Praze hledá lektora/ku češtiny pro cizince


Výběrové řízení na pozici učitelky/učitele krajanů v Argentině


Hledáme lektory češtiny pro cizince pro skupinové firemní kurzy začátečníků, které budou začínat na začátku října ve firmě na Praze 4 – Pankrác.


Renomovaná agentura hledá lektorky/ lektory Čj do několika měst ve Středočeském kraji.


Oddělení jazykových studií JASPEX MÚVS ČVUT v Praze hledá lektora či lektorku češtiny pro cizince od září 2018.


Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky GoStudy hledá lektora/ku češtiny pro cizince pro roční přípravný kurz ke studiu na vysokých školách v ČR.

Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky GoStudy hledá lektora/ku češtiny pro cizince pro roční přípravný kurz ke studiu na vysokých školách v ČR.

 

ÚJOP UK Krystal (blízko stanice metra Nádraží Veleslavín) hledá lektory češtiny pro intenzivní kurz programu Erasmus (3.–21. 9. 2018).
Výuka 5 x 45 minut denně plus další program podle dohody. DPČ (282,- / 45 výuka a 100,- / 60 minut mimovýukové aktivity).© AUČCJ 2004 - 2019 - všechna práva vyhrazena Gappa - tvorba webových stránek