Hledáme učitele


Hledáte-li vyučující češtiny pro cizince, můžete publikovat inzerát v této sekci. Jste-li členy AUČCJ a máte zaplacený členský příspěvek, můžete své služby prezentovat zdarma. Pokud členy nejste, inzerce je zpoplatněna (100 Kč za měsíc). V případě zájmu se obraťte na info@auccj.cz.
Termín výběrového řízení na učitele u krajanů v Srbsku, Německu a Chorvatsku byl prodloužen do 10. 3. 2017.


Dům zahraniční spolupráce vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice UČITEL/UČITELKA U KRAJANŮ v Chorvatsku, Srbsku a Německu.


Ústav jazykové a odborné přípravy Univerzity Karlovy, Studijní středisko Praha - Albertov hledá lektorky/lektory češtiny pro cizince na dopolední i večerní kurzy. Podmínkou je vzdělání v oboru bohemistika a zkušenost s výukou cizinců.
 
CV spolu s motivačním dopisem zasílejte prosím na adresu albertov@ujop.cuni.cz do pondělí 9.1.2017.

Hledají se lektoři pro skupinovou výuku v Praze 3.


Základní škola v Praze 6 hledá urgentně učitele nebo učitelku českého jazyka pro cizinceČeská škola bez hranic v Londýně hledá spolupracovníky na výuku češtiny jako cizího jazyka. Leták s nabídkou a kontakty naleznete v tomto článku.
 


Pro výuku českého jako cizího jazyka na střední škole v ruském Čeljabinsku se hledá student vyššího ročníku, případně absolvent pedagogické fakulty. Výuka od září 2016 do června 2017.


Dům zahraničních služeb hledá vhodného kandidáta na pozici učitele pro krajany ve Svaté Heleně a v Gerniku v Rumunsku.
© AUČCJ 2004 - 2017 - všechna práva vyhrazena Gappa - tvorba webových stránek