Spolek Zaedno a Městská knihovna v Praze Vás srdečně zvou na besedu s autory a křest knihy „Vyprávění o symbolech České republiky“.

V úterý 15. února 2022 v 17 hod. v budově Městské knihovny v Praze (Mariánské nám. 98/1, Praha 1) spisovatelka Ivona Březinová a Sevdalina Kovářová Kostadinova představí novou publikaci spolku Zaedno, „Vyprávění o symbolech České republiky“.

Tato bohatě ilustrovaná a poutavě napsaná kniha vypráví o symbolech České republiky. Pohádkový příběh hravě seznamuje děti s tematikou, která není vždy jednoduchá k pochopení. Postupně představuje český státní znak, vlajku, hymnu, národní strom a korunovační klenoty.

Kniha je primárně určena na podporu integrace dětí s odlišným mateřským jazykem. Vydavatel dokonce myslel i na ty, kteří neumí číst vůbec – kniha má rovněž i audioverzi. Speciálně pro tuto publikaci bylo vytvořeno i několik pro děti atraktivních on-line vědomostních kvízů a her, které jsou umístěny na: www.kamaradi.eu.

Místo na křtu je třeba rezervovat telefonicky na čísle + 420 222 113 387 nebo e-mailem na dilna@mlp.cz.

Návštěvníci kulturních a vzdělávacích akcí musí splňovat podmínky dle aktuálně platného mimořádného opatření ministerstva zdravotnictví. Podrobnosti čtěte na www.mlp.cz/podminkyucasti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *